Hakkımızda

Kaybaki Tercüme Bürosu 2008 yılında yeminli tercüman Veysel Kaybaki tarafından Antalya’da kurulmuştur. Dil eğitimini yurtdışında (Kanada’da) alan kurucu Veysel Kaybaki’nin  İngilizce öğretimini amaçlayan “Farklı İngilizce Sözlük” adlı, tüm yayınevlerinde bulabileceğiniz bir akademik çalışması vardır.

Büromuz başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışına tercüme hizmetleri vermektedir.

Ekip olarak uzun yıllar boyunca tercüme işinin içinde olmamız dolayısıyla  meslekle ilgili tüm sorunların ve çözümlerin bilincindeyiz. Bu da, tercümenin tarafları olan “müşteri , tercümeye konu iş ve tercüman üçlüsünün” arasındaki uyumun mottosu olan “hızlı-doğru-hesaplı” çözümün en optimum derecede nasıl  kurulması gerektiği hakkında bizi son derece deneyimli kılmaktadır.

İşimizi hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz açısında uzun süreli bir ortaklık olarak görmekteyiz.  Bize göre tercüme işi, teslim edilmesiyle biten bir işlem değildir. Aksine tercüme ilişkisi yıllar alan, müşteri bilgilerinin korunmasında profesyonel hassasiyetin gösterildiği, karşılıklı memnuniyet temelinde devam etmesi ve ekip ruhuyla yürütülmesi gereken bir işbirliğidir.

Büromuz bireysel ve kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarının farklı olmasından hareketle, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için yaratıcı çözümler üretmektedir. Özellikle kurumsal müşterilerimizle yaptığımız çalışmalarda gerek evrak tercümesi gerekse de sözlü tercüme ihtiyaçlarına yönelik çözümler karşılıklı görüşmelerle oluşturulan iş ve uygulama planı doğrultusunda süratli, hesaplı olarak tamamlanmaktadır.
Kurumsal müşterilerimizin çeviri hizmetleri yanında büromuz konusunda uzman ve kurumlaşmış avukat, muhasebe ve müşavirlik büroları, mühendislik firmaları gibi profesyonel hizmetlerle diğer ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Tercüme büromuz başta İngilizce, Almanca, Rusça olmak üzere  tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü olarak  tercüme faaliyetlerini yürütmekte olup ayrıca konusunda lider ve uzman yeminli tercümanlarla noterlerde, adliyede ve bölge adliye mahkemesinde ve Antalya ili dâhilindeki tüm tapu dairelerinde tercüme hizmeti sağlamaktadır.

veysel-kaybaki